Gemlik Vestel Servisi | 0224 262 9213

Gemlik Vestel servisi ile beraber tüm hizmetler garanti kapsamında olup Bursa bölgesinde detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere destek vermek ve aynı zamanda sorunları çözmek için destek verebilirsiniz. Vestel servisi ile beraber markanın üretmiş olduğu tüm elektrikli ve elektronik ürünler kapsamında tamir, kurulum, bakım ile orijinal yedek parça değişim hizmetleri verilmektedir.

Vestel markalı ürünlerde meydana gelen tüm problemler servisler ile giderilebilmektedir ve bünyesinde yer alan uzman teknisyen personeller ile birlikte tüketicilerin sıkıntılarına hızlı ve kalıcı çözümler üretilir. Elektrikli ev aletleri ile beyaz eşya üreten Vestel 1994 senesinden bu yana etkili bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Teknik Servis Hizmetleri Nasıl Verilir?

Gemlik Vestel servisi bakıldığı zaman beyaz eşya üretiminde ilk sıralarda bulunan Vestel etkin bir şekilde hizmet vermektedir. Vestel bünyesinde yer alan ürünlerde hizmetler sağlanır ve satış öncesi ve satış sonrası destek verilir. Tüketici ile kusursuz bir şekilde birleştirilen Gemlik Vestel servisi ile birlikte cihaz kurulumu, tamiri ve orijinal yedek parça değişim işlemleri sağlanır. Gemlik Vestel servisi hizmetleri nasıl verilir diye bakıldığı zaman;

  • Satış sonrası destek hizmeti konusunda tüketici olan kişilerle kusursuz bir şekilde buluşturması ile Bursa Gemlik bölgesinde yetkili bir servis ağı sağlanmıştır.
  • Vestel ürünü satın alındığı zaman cihaz kurulumu ile garanti kapsamında meydana gelen tamiratlar sağlanır.
  • Orijinal yedek parça değişim işlemleri Vestel yetkili servis ile yapılır ve cihazlarda meydana gelen arızlarda etkili ve hızlı çözümler üretilir.
  • Vestel yetkili servis merkezleri üzerinden beyaz eşya, televizyon, klima gibi birçok hizmet verilmektedir.

Vestel ürünlerinde tamir ve parça değişimi konusunda farklı çeşitte işletme türü bulunur. Bu işletmeler arasında yer alan firmamız cihaz kurulumu, teknik servis sağlar. Tüm elektronik ve beyaz eşyalarınızın bakım – onarım işlemleri için bizi arayabilirsiniz.

Vestel cihaz kurulumunda verilen hizmetler garanti altındadır bununla birlikte orijinal olarak değişimler merkezlerde yapılır. Verilen hizmetler %100 profesyonel şekilde sağlanır ve cihazlarda meydana gelen teknik arızalara destek sağlanmaktadır. Bozulan cihazlarınızda arıza tespiti yapılarak orijinal destek sağlanır.