Bursa Vestel Servisi | 0224 262 92 13

Bursa Vestel servisi olarak çalışmakta olan teknik servisimiz bünyesinde ihtiyaç duyulan tüm aşamalardan müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini hedefleyen yaklaşımımız ve kaliteli hizmet sunumumuz da sektörde yetkin bir biçimde çalışmaktayız.

Hayatımıza kolaylık katan ürünlerin kullanımı oldukça yaygındır. Bu ürünlerin bakım, onarım ve montaj gibi hizmetler için ihtiyaç duyulan teknik servis içeriklerini güvenilir ve hızlı bir biçimde sağlamaktayız.

Bursa Arçelik Servisi
Bursa Vestel Servisi

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ile birlikte alanında uzun yıllardır hizmet veren deneyimli ve uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdüren teknik servisimiz aynı zamanda gerekli ekipman ve altyapıyla oldukça etkin bir şekilde hizmet sunmaktadır.

  • Bursa bölgesinde ve çevresinde yetkin bir şekilde hizmet sağlamakla birlikte teknik detaylara dair tüm süreçlerde müşterilerimize yardımcı olmaktır.
  • Bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra gerekli olduğu takdirde montaj uygulamalarının da hizmeti sağlanmaktadır.
  • Mümkün olduğunca yerinde arıza tespiti gerçekleştirmeyi hedefleyen teknik ekibimiz hızlı bir biçimde arızanın tespitini gerçekleştirmektedir.

Daha sonra müşterilerimizin bilgi ve onayı doğrultusunda arızanın çözümü ile ilgilenilmektedir. Tüm teknik servis aşamalarında müşterilerimize bilgi sağlanmakta ve onay alınmaktadır. Gerekli olduğu takdirde yedek parça temini de yapılmaktadır.

✅ Servis Süresi:2 saat içerisinde
☎️ Telefon:0224 262 92 13

 

Bu aşamada ve diğer tüm servis aşamalarında garantili bir şekilde hizmet sağlayan teknik servis ekibimiz 7 gün 24 saat etkili bir biçimde çalışmalarını sürdürmektedir. Merak duyulan ve ayrıntıları araştırılan teknik servis işlemlerine dair tüm içeriklerle ilgili olarak servisimizle irtibata geçerek bilgi edinmek mümkündür.

Vestel Servis Bursa

Vestel servisi Bursa bölgesinde ve pek çok farklı alanda çalışmalarını etkin bir biçimde devam ettirmektedir. Kaliteli ve hızlı hizmet sunumu amaçlamakta, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima gibi ürünler başta olmak üzere pek çok Vestel ürününde teknik servis hizmeti sunulmaktadır.

Teknolojik ekipman ve gerekli teknik donanımı eşliğinde işlem yapılması ile birlikte alanında uzman bir biçimde çalışan ekibimizle her daim müşteri memnuniyeti amaçlayarak hareket etmekteyiz. Satış sonrası gerçekleştirilen ürün montajından onarım ve bakım süreçlerine dek tüm aşamalarda hizmet sunumuna odaklanan teknik ekibimizle irtibat kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Vestel Servis İletişim

Bursa Vestel servisi, iletişim sayfası üzerinden bizlere istediğiniz her an ulaşma imkanına sahipsiniz. 7 / 24 aktif bir şekilde kesintisiz hizmet sunduğumuz için müşterilerimizin en ufak bir sorun bile yaşamalarına izin vermiyoruz. Bizlere iletişim numarası üzerinden ulaştığınız zaman hasarlarınız hakkında sizlere bilgi veriyoruz. Ardından da gerekli olan tamir işlemlerini gerçekleştirerek anlık olarak gereken hizmetleri almanızı sağlıyoruz.

Bursa Vestel Servisi

Bursa Vestel servisi olarak müşterilerimiz bizlere istedikleri her an ulaşabilirler. Markanın servisi olarak parça değişimlerinden parça tamirine kadar her konuda müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Eğer ürünlerin parçalarında meydana gelen hasarlarda parçaların tamiri mümkünse öncelikli olarak tamirat yapıyoruz. Artık değiştirilmesi zorunlu olan parçalar için de parça değişimi gerçekleştiriyoruz.

Vestel ürünlerinin tamiratı konusunda da deneyimli ve işinde profesyonel olan uzman kadromuz ile en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimizin en ufak bir sorun bile yaşamalarına izin vermeden almak istedikleri hizmetleri veriyoruz.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Vestel çamaşır makinem sıkma yapmıyor. Ne yapmalıyım?

Çamaşır makinelerinde en çok meydana gelen sorunlardan birisi de sıkma yapmamasıdır. Programın sıkma ayarının doğru olduğundan emin olun. Makine düzelmezse vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Vestel dondurucu bölümünün derecesi kaç olmalıdır?

· İdeal sıcaklık değeri -19 °C’dir.
· En soğuk değer -23 °C’dir.
· En sıcak değer -15 °C’dir.
· Daha çok gıdayı dondurmak için dereceyi -21 °C veya -22 °C olarak ayarlayın.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Tamir ücretleri ödemesinde nakit ve banka havalesi ile ödeme kabul etmekteyiz.

Servis ne kadar sürer? Hızlı arıza tespiti yapılabilir mi?

Ürünlerin hasarlarının tespit edilmesi ortalama olarak ürünler teslim alındıktan sonraki 24 saat içerisinde belirlenir. Ona göre bir fiyatlandırma çıkarılarak, ürün sahibine bilgi verilir. Parça değişimi olacaksa parça siparişi verilir ve değişimler sağlanarak ürünler teslim edilir. Arıza tespiti ve tamir servislerinde en hızlı servis güvencesini veriyoruz.